Kurumsal Kimlik Ve Logo Tasarım Paketleri

Referanslarımıza Gözatmak İster misiniz?

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarım Alanında Efektif Çözümlerle
Küçük Orta Ölçekli İşyerleri ve Markalar için Fırsatlar Sunuyoruz.
Üstelik Beğeni Garantisi ile…

LOGO TASARIMI hizmetinde proje bazında fiyat verilmektedir. Fiyat almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarım Alanında Efektif Çözümlerle Küçük Orta Ölçekli İşyerleri ve Markalar için Fırsatlar Sunuyoruz. Üstelik Beğeni Garantisi ile..

Bu konu üzerine neler söylendi neler yazıldı. Gerçekte kimlik yani identity sizi özel yapan ve diğerlerinden ayıran şeydir temel anlamıyla. Logo da bu kimliğin imzasıdır kanımca. Adı üstünde kurumsal kimlik bir kurumun kendini ifade etme şeklidir, kişiliğidir, kimliğidir, imzasıdır… Pazarlama stratejisi olarak kurumun görünen yüzüdür, simgesidir, hatırlatma şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş, standartları olan, genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumsal kimlik ifadesi içinde herşey yerli yerindedir, oturmuştur, güçlüdür ve samimidir. Kurumun logo tasarımı esastır bu yapıya. Bu logo tasarımı öyle bir etkidir ki, bir prizma gibi ondan başlar ışık yayılmaya, alt tasarımları oluşturur bir yapıdadır.

Aklınıza kurumla ilgili ne gelirse belirlenen ifadeden dışarı çıkmaz, onu pekiştirir, güçlendirir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde logo/logotype’dan ofis dizaynına, personelin giyim kuşamından, araçların görünümüne, web sitesinden, ambalaj/ürün dizaynına kadar aklınıza gelen herşeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı bu ifadede kendini bulmuştur, abeslik, absürtlük içermez, uyumludur, destekleyici ve güç katıcıdır…

Günümüz dünyasında iletişim teknolojileri alanında yaşanan gelişmeler, potansiyel müşterilere ulaşma anlamında büyük değişmelere yenilik ve gelişmelere sebep olmuştur. Bu ortamda kurum/firma kurumsal kimliği ile adım atar bu dünyaya, onunla beslenir, onunla güçlenir ve onunla büyür. İlk adımdır bu, ya ilk görüşte aşktır, ya da farkındalık bile oluşturmayan bir bakıştır…

Biz kurumsal kimlik olarak görsel kurumsal kimlikle ilgileniyoruz. Onu oluşturmaya çalışıyoruz ekip olarak. İlk bakışı önemseyin, evet bunu önemseyin… Hangi görsel size neyi hatırlatıyor, firmanızla ilgili etkili bir hatırlatma, etkili bir ifade yönteminiz var mı? Yoksa… Biz size bir imza vaadediyoruz. Firmanızın imzasını oluşturalım, ona ilk bakışta bir anlam katalım, müşterilerinizle iletişiminizde daha etkili ve daha güvenilir ve özellikle pozitif bir izlenim bırakın.

Ahmet Alphan AKAY | StüdyoNEO

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir