About Us

Biz Kimiz? Hikayemiz

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı alanında uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Bu alanda hem güçlü hissediyoruz ve hem de güçlü hissettiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, modern dünyaya açılan kapınız…

Görsel Medya/Multimedya Tasarımı

Görselliğe açılan her kapıda biz varız. Medya tasarımında ve multimedya tanıtımlarında başarılı bir geçmişimiz var. Çizgilerin, görsellerin ve renklerin dilinden anlıyoruz. Bu konuda broşür tasarımından intekaktif cd tasarımları ve sosyal medya görsel çalışmalarına kadar her alanda hizmet veriyoruz.

İç Mekan Dijital Baskı

Firmamız bünyesinde içmekan baskı çözümleri konusunda son derece profesyonel bir ekip ve ekipman ile hizmetinizdeyiz. İç mekan baskılarınız dakikalar içerisinde fotoğraf kalitesinde ve istediğiniz medya (kağıt) ortamında hazır. Tasarımını hazırlıyoruz, baskısını alıyoruz ve dileğinize göre materyaller üzerine uyguluyoruz.

Söz Veriyoruz…
Siz Değerli Müşterilerimizle Özlemlediğiniz Gibi Bağlantılar Kurmaya ve Verdiğimiz Hizmetin Arkasında Olmaya!”