Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı alanında uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Bu alanda hem güçlü hissediyoruz ve hem de güçlü hissettiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, modern dünyaya açılan kapınız…

Görsel Medya/Multimedya Tasarımı

Görselliğe açılan her kapıda biz varız. Medya tasarımında ve multimedya tanıtımlarında başarılı bir geçmişimiz var. Çizgilerin, görsellerin ve renklerin dilinden anlıyoruz. Bu konuda broşür tasarımından intekaktif cd tasarımları ve sosyal medya görsel çalışmalarına kadar her alanda hizmet veriyoruz.

İç Mekan Dijital Baskı

Firmamız bünyesinde içmekan baskı çözümleri konusunda son derece profesyonel bir ekip ve ekipman ile hizmetinizdeyiz. İç mekan baskılarınız dakikalar içerisinde fotoğraf kalitesinde ve istediğiniz medya (kağıt) ortamında hazır. Tasarımını hazırlıyoruz, baskısını alıyoruz ve dileğinize göre materyaller üzerine uyguluyoruz.

Ahmet Alphan AKAY

Kurucu

ATEŞ

Emektar Koruyucumuz

Özlem AKAY

Finans

Serhat BAYRAKTAR

Grafik-Medya Tasarım

Dilara SOYLU

Grafik Tasarım

Ergün ÜLBE

Sosyal Medya

Ahmet KAAN

Animasyon ve Modelleme

Söz Veriyoruz…
Siz Değerli Müşterilerimizle Özlemlediğiniz Gibi Bağlantılar Kurmaya

ve Verdiğimiz Hizmetin Arkasında Olmaya!”