kendin tasarla

.

HEMEN POSTER AFİŞ PANKART TABLO TASARLA

Gönderdiğiniz Tasarımlar Çözünürlük Açısından Değerlendirildikten Sonra Sorun varsa Mutlaka Tarafınıza Bilgi Verilmektedir. Resim ve Fotoğraflarınızı Mümkün olan En Yüksek Çözünürlükte Yükleyin...

Digital Baskı ile
Profesyonel Kartvizit

Kartvizitini Kendin Tasarla
Polaroid Fotoğraf Baskı Yükle Bastır StüdyoNEO

20 Fotoğraf Baskı
POLAROID FOTOĞRAFLAR

Kargo Bedava 300 tl üzeri. StüdyoNEO - Fotoğraf Baskı MErkezi

Şimdi Hemen Kendin Tasarla veya Yükle… Tüm ebatlarda hazırladığınız tasarımlar ve görseller, Canon ImagePrograf 8400s dijital baskı makinalarında en yüksek çözünürlükte ve en hassas şekilde baskıya hazırlanır. Böylece iç mekanda 100 yıla yakın solma yapmama garantilidir. Kullanılan mürekkepler tamamen orjinal LuciaEX pigment bazlı mürekkeplerdir. Baskı sonrası siparişleriniz en hassa biçimde hazırlanır ve en kısa sürede kargoya hazırlanır, teslim edilir. Artık Beklemek YOK!

Şimdi Durmayın, Haydi Tasarım Yapmaya!

StudyoNEODEKOmagnetCreatcyVikiV

Biz Kimiz? 

 

StüdyoNEO başlıca tasarım, tanıtım ve görsel çözümler alanında kurumsal çalışmalar yapan ve aynı zamanda printshop olarak hizmet veren, Bandırma’da kurulmuş bir firmadır. StüdyoNEO, hem küçük ve orta ölçekli işletmelere ihtiyaç duydukları pazarlama faaliyetlerini destekleyici ürünler ve hizmetler sunmakta ve hem de bunların takibini yapmaktadır. Genel olarak, internet sitesi, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, davetiye, etiket, magnet, promosyon ve bunun gibi pazarlamayı destekleyici ürünleri firma prestijini ve aynı zamanda bununla birlikte kaliteyi ön planda tutarak ve sunarak çalışıyoruz. Şimdi, göz kamaştırıcı afiş, poster ve baskılar tasarla ve istediğin ebatta ve istediğin baskı malzemesi üzerine uygulamayı seç. Haydi Şimdi Başla!

Sitemize giriş yapın ve seçtiğiniz ebatta tasarıma geçmek için ürün sayfasında “tasarıma başla” linkine tıklayın. Online tasarım panelinde oturum açabilirsiniz. Bu panelde yazılar görseller, fotoğraflar, ikonlar ve sosyal medya hesaplarınızdan görüntüler kullanarak istediğinize ilişkin tasarım yapabilirsiniz. Ve istediğiniz malzemeyi ürün sayfasında seçerek sipariş verebilirsiniz. Tüm afiş baskısı, poster baskısı, kanvas tablo baskısı ve fotoğraf baskıları en yüksek çözünürlükte basılmaktadır. İç mekan baskı teknikleri kullanılarak dijital baskı makinalarımızda hazırlanmaktadır. Haydi tasarıma!

Siparişleriniz en kısa sürede  hazırlanır ve anlaşmalı kargoya teslim edilir. Genelde aynı işgünü içerisinde veya 2 gün içinde kargolanmaktadır. Tasarladığın eseri dilediğin baskı malzemesi üzerine hazırlıyor ve gönderiyoruz. Üstelik çok uygun fiyat ve kalite garantisi ile.