Ücretsiz Kendin Tasarla!.
Seçtiğin Malzemeye Biz Basalım

Geleneksel Yöntem ve Medya ile Profesyonel Kartvizit Baskı

Ergün ÜLBE Müşteri

Ücretsiz ise bu tasarım paneli ile kolayca bir şeyler yapmak mümkünn.

Dogancan Müşteri

bu SİTE GERÇEKTEN Çook güzel. 🙂

ozzybek Müşteri

Kargo gerçekten hızlıydı. Burayı bulduüum için çok mutluyum.

melikedas2001 Müşteri

Baskı kalitesi çok güzel. Bu kadarını beklemiyordum. Kağıdın dokusu mükemmell

CanEmre Müşteri

Burada hazırladım ödevi hocam beğendi.

CeydoHan Müşteri

Ürün hoşuma gitti. Paket çok özenle sarılmıştı. Her tarafında koruma için süngerler vardı.

pinarkara Müşteri

Ofisimiz için kendi tasarladığımız tabloları kullandık. Sonuç gerçekten harika. Elinize sağlık

  Tüm ebatlarda hazırladığınız tasarımlar ve görseller, Canon İmagePrograf 8400s dijital baskı makinalarında en yüksek çözünürlükte ve en hassa şekilde baskıya hazırlanır ve iç mekanda 100 yıla yakın solma yapmaz. Kullanılan mürekkepler tamamen orjinal LuciaEX pigment bazlı mürekkeplerdir. Baskı sonrası siparişleriniz en kısısa sürede kargoya hazırlanır ve teslim edilir. Beklemek YOK!

  Haydi Tasarım Yapmaya!

  Tasarla Bastır

  StudyoNEO, DEKOmagnet, Creatcy, VikiV

  Biz Kimiz? 

  StüdyoNEO, küçük ve orta ölçekli işletmelere ihtiyaç duydukları pazarlama faaliyetlerini destekleyici ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Genel olarak, internet sitesi, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, davetiye, etiket, magnet, promosyon gibi pazarlamayı destekleyici ürünleri firma prestijini ve kaliteyi ön planda tutarak sunmaktayız. Kendin tasarla adı altında online tasarım için yeni oluşturduğumuz panelimizde, göz kamaştırıcı afiş, poster ve baskılar tasarla , hepsini kendin tasarla ve istediğin ebatta ve istediğin baskı malzemesi üzerine uygulamayı seç. Haydi Sen de Kendin Tasarla!

  Seçtiğiniz ebatta tasarıma geçmek için ürün sayfasında “tasarıma başla” linkine tıklayıp Online tasarım panelinde oturum açabilirsiniz. Bu panelde yazılar görseller, fotoğraflar, ikonlar ve sosyal medya hesaplarınızdan görüntüler kullanarak istediğinize ilişkin tasarım yapabilir ve istediğiniz malzemeyi ürün sayfasında seçerek sipariş verebilirsiniz. Tüm afiş baskısı, poster baskısı, kanvas tablo baskısı ve fotoğraf baskıları en yüksek çözünürlükte iç mekan baskı teknikleri kullanılarak dijital baskı makinalarımızda hazırlanmaktadır. Haydi tasarıma!